a
Neodkládejte návštěvu očního lékaře! Oči jsou smyslovým orgánem, prostřednictvím kterého vnímáme 90 % dění kolem nás.
Sobota - Neděle: Zavřeno
+420 702 22 11 00
ambulance@christies-prague.com
+420 702 22 11 00
Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00 Sobota - Neděle: Zavřeno
ambulance@christies-prague.com

Mezoterapie

Mezoterapie

Na obličeji, krku a dekoltu dochází stárnutím kůže k úbytku kolagenních a elastických vláken a tkáňové vody. Kůže vysychá, ztrácí svůj lesk a pevnost, povoluje se a objevují se první vrásky.

Nejoblíbenější procedura

Mezoterapie – je jednou z nejoblíbenějších procedur v estetické kosmetologii. Jedná se o minimálně invazivní postup, který je široce používán v Evropě i jinde k léčbě různých zranění, estetických problémů, kožních a tělesných problémů a zdravotních stavů.

Průběh mezoterapie

Pomocí tenké jehly a pomocí povrchových vpichů, vzdálených od sebe asi 1 cm, dodáváme do kůže při mezoterapii malá množství kyseliny hyaluronové.

Ta na sebe váže vodu a dochází k efektu vyhlazení a vypnutí kůže /mesolift/.

Efekt je přechodný, ale zákrok můžeme kdykoliv opakovat.

Doporučený postup: po 1. aplikaci by po 14 dnech měla následovat 2. aplikace a za 2 měsíce 3. aplikace, poté dle potřeby.

Po ošetření je vhodné alespoň 3 dny zvýšit příjem tekutin, vyvarovat se slunečnímu záření a používat minimálně týden kvalitní krémy s UV fltrem.

Přirozená alternativa

botulinu

Mezoterapie je injekční metoda, která zavádí malé dávky aktivních látek do středních vrstev kůže k aktivaci mezibuněčných procesů. To zlepšuje buněčný metabolismus a regeneraci.

Injekční receptura obsahuje vitamíny, enzymy, nukleové kyseliny, aminokyseliny a rostlinné extrakty pro omlazení a zpevnění pokožky,
a také odstranit přebytečný tuk. Tato technika používá velmi jemné jehly k aplikaci série injekcí do střední vrstvy (mezodermu) kůže. Obsahová směs injekce se mění v souladu s každým jedinečným případem a specifickou oblastí, která má být ošetřena.

Indikace a výhody

Mezoterapie pro obličej

2780
Spokojených zákazníků
1470
Plastických operací
17
Let zkušeností
3189
Zákroků

Kontaktujte nás pro více informací nebo si zarezervujte termín